Угода надання та отримання послугЗагальні положення

1.1 «PaStar», (далі Виконавець та/або Компанія) публікує цей Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Виконавця http://pastar.com.ua.

1.2 Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1.3 Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, Виконавець просить його залишити цей сайт, та/або видалити додаток з пристрою. Ці умови регулюють використання Користувачем Сайтів та послуг PaStar. Використання послуг сайту PaStar означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.


Умови покупки та оплати


Cпособи оплати

  1. Перевід на картку "Monobank"
  2. Перевід на картку "ПриватБанк"

*Доставка здійснюється тільки по передоплаті.


Cпособи доставки

  1. Нова пошта
  2. Укрпошта
  3. Meest Express
  4. Justin

*Замовлення, отримані і оплачені до 13-00, зазвичай відправляються в той же день, але в залежності від завантаження можуть бути опрацьовані протягом доби. Візьміть до уваги, що для різних міст може бути різний час прийому товару для відправки машини в той же день. Ми не можемо гарантувати виїзд вантажу з місця відправлення в день замовлення.